0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Europe
Euro Group F
Turkey
۰
۲
Portugal
inprogress
۱۹:۳۰
Georgia
۱
۱
Czech Republic
Finished
۱۶:۳۰
Europe
Euro Group E
Belgium
-
-
Romania
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Japan
J League
Urawa Red Diamonds
۲
۲
Kashima Antlers
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۰
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
Gamba Osaka
۲
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۳:۰۰
Jubilo Iwata
۱
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۰۰
Machida Zelvia
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۰۹:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۱
۰
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۲:۳۰
Sagan Tosu
۳
۰
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۳:۳۰
Albirex Niigata
۲
۲
Kawasaki Frontale
Finished
۱۲:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۱
FC Tokyo
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Serie A
Criciuma EC
-
-
Botafogo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
FC Seoul
۳
۰
Suwon City
Finished
۱۴:۳۰
Daejeon Citizen
۲
۱
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۳
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۲:۳۰
Gangwon FC
۲
۳
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Canada
Premier League
Cavalry FC
۱
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۴:۳۰
Japan
J2 League
Yokohama FC
۵
۰
Roasso Kumamoto
Finished
۱۲:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۱
Vegalta Sendai
Finished
۱۱:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۲
Ehime FC
Finished
۱۲:۳۰
Renofa Yamaguchi
۰
۳
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
Tochigi SC
۲
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۱۳:۳۰
Kagoshima United
۳
۰
Oita Trinita
Finished
۱۳:۳۰
V-Varen Nagasaki
۲
۰
Fujieda MYFC
Finished
۱۳:۳۰
Fagiano Okayama
۱
۰
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Guairena FC
۱
۱
Deportivo Santani
Finished
۰۰:۳۰
12 de Junio
۲
۱
Deportivo Recoleta
Finished
۱۷:۳۰
Pastoreo FC
۱
۳
Club Sportivo Carapegua
Finished
۱۷:۳۰
United States
USL Championship
Hartford Athletic
۰
۱
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۳:۰۰
Egypt
Premier League
Enppi
۰
۰
El Gounah
inprogress
۱۹:۳۰
Talaea El Gaish
۱
۰
Smouha
inprogress
۱۹:۳۰
Iceland
Besta deild karla
Vikingur Reykjavik
-
-
KR Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
HK Kopavogur
-
-
Stjarnan
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
IF Vestri
۱
۵
Valur Reykjavik
Finished
۱۷:۳۰
United States
USL League Two
Pathfinder FC
۰
۴
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۱:۳۰
Bavarian United SC
۴
۰
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
United Pdx
۲
۱
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
FC Tucson
۶
۰
Southern California Seahorses
Finished
۰۵:۳۰
Western Mass Pioneers
۶
۱
Boston City
Finished
۰۲:۳۰
Ocean City Nor'easters
۳
۰
LVU Rush
Finished
۰۲:۳۰
Midlakes United
۲
۱
Lane United FC
Finished
۰۵:۳۰
Utah United
۱
۲
Flatirons Rush SC
Finished
۰۴:۳۰
Almaden FC
۳
۱
Davis Legacy
Finished
۰۶:۰۰
Ocean City Nor'easters
۳
۰
Lehigh Valley United Sonic
Finished
۰۲:۳۰
Twin City Toucans
۱
۰
AC Houston Sur
Finished
۰۴:۰۰
World
Friendly International Matches U20
Ecuador U20
-
-
Canada U20
Cancelled
۰۲:۱۵
Spain
Primera Federacion Playoffs
Gimnastic de Tarragona
-
-
Malaga CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
United States
WPSL Women
Brooklyn City FC (W)
۰
۰
New York Athletic (W)
Finished
۰۳:۰۰
Southern California Eagles (W)
۰
۴
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
Beach Futbol Club (W)
۲
۰
Los Angeles Surf (W)
Finished
۰۵:۳۰
China
FA Cup
Chongqing Tongliang Long
۳
۶
Shandong Luneng Taishan FC
Finished
۱۵:۰۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۲
۳
Qingdao West Coast FC
Finished
۱۵:۰۰
Qingdao Red Lions
۰
۲
Shenzhen Peng FC
Finished
۱۵:۰۰
Suzhou Dongwu
۰
۴
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۰۰
Jiangxi Lushan F.C.
۰
۳
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۴:۰۰
United States
MLS Next Pro League
Columbus Crew II
۱
۲
Chicago Fire FC II
Finished
۰۲:۳۰
United States
NWSL
Orlando Pride SC (W)
۶
۰
Utah Royals (W)
Finished
۰۳:۳۰
Australia
NPL South Australia
Adelaide Comets
۱
۱
White City Beograd
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide City
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۱:۰۰
Croydon Kings
۲
۱
Para Hills Knights
Finished
۰۸:۳۰
Adelaide Olympic
۱
۴
Modbury Jets
Finished
۱۲:۰۰
North Eastern Metro Stars
۵
۱
Adelaide United U23
Finished
۱۱:۰۰
Tunisia
Tunisia Cup
Olympique Beja
۱
۰
AS Marsa
inprogress
۱۸:۳۰
Japan
Nadeshiko League Women
Shizuoka SSU Bonita (W)
۲
۲
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۱
۰
Nittaida Nippon (W)
Finished
۱۲:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۰
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
NGU Nagoya FC (W)
۰
۰
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۶:۳۰
Japan
J3 League
Omiya Ardija
۳
۲
F.C. Ryukyu
Finished
۱۳:۳۰
Grulla Morioka
۰
۰
Imabari FC
Finished
۱۲:۳۰
SC Sagamihara
۳
۲
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۲:۳۰
Nagano Parceiro
۲
۳
Kataller Toyama
Finished
۱۲:۳۰
Gainare Tottori
۲
۴
FC Gifu
Finished
۱۳:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۳
۳
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
World
Friendly Club Matches
Ferencvarosi TC
۱
۰
NK Nafta Lendava
inprogress
۱۸:۳۰
NK Maribor
۱
۱
FC Spartak Trnava
inprogress
۱۸:۳۰
SV Meppen
۲
۲
FC Schalke 04 II
Finished
۱۶:۳۰
FC Suderelbe
۲
۴
FC St. Pauli II
Finished
۱۷:۳۰
SV Donau
۱
۴
First Vienna Fernwärme FC 1894
inprogress
۱۸:۳۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۱
۱
Motor Lublin
Finished
۱۵:۳۰
Lausanne-Sports
۳
۲
FC Stade Lausanne Ouchy
Finished
۱۷:۳۰
NK Domzale
۱
۱
MFK Ruzomberok
inprogress
۱۸:۳۰
FK Humenne
۱
۰
FC Kosice
Finished
۱۲:۰۰
Paksi FC
۴
۱
Budaorsi SC
Finished
۱۱:۳۰
FC Slovan Liberec
۲
۰
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۲:۳۰
Heimstetten
۴
۱
VFB Hallbergmoos
Finished
۱۳:۰۰
FC Livingston
۲
۱
Alloa Athletic
Finished
۱۷:۳۰
PFC Botev Plovdiv 1912
۱
۰
Beroe Stara Zagora
inprogress
۱۹:۳۰
OFK Belgrade
۰
۰
FK Decic Tuzi
inprogress
۱۹:۳۰
FC Deisenhofen
۰
۱
1860 Rosenheim
inprogress
۱۹:۳۰
AGF Aarhus
۰
۰
Brabrand IF
Finished
۱۲:۳۰
KS Ruch Chorzow
۰
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۳:۰۰
SK Lisen
۰
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۲:۰۰
Zurich II
۳
۱
FC Wil 1900
Finished
۱۲:۳۰
Widzew Lodz
۳
۱
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۳:۳۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۵
۱
Cigand SE
Finished
۱۲:۳۰
FC Dinamo Bucuresti
۱
۱
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۱:۳۰
FK Pohronie
۳
۲
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۲:۰۰
AC Dukla Praha
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۲:۳۰
Mold Alexandra
۳
۰
Conwy Borough
Finished
۱۷:۰۰
Polonia Bytom
۱
۲
Piast Gliwice
Finished
۱۲:۳۰
FK Teplice
۱
۰
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۲:۰۰
SK Sigma Olomouc 2
۱
۱
SFC Opava
Finished
۱۲:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۴
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
Mineros De Zacatecas
۱
۲
Pachuca CF
Finished
۰۳:۳۰
PFC CSKA Sofia
۲
۰
Belasitsa Petrich
Finished
۱۱:۳۰
Spartak Subotica
۲
۴
Tekstilac Odzaci
Finished
۱۲:۰۰
DJK Ammerthal
۰
۵
DJK Vilzing
Finished
۱۷:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۰
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Abandoned
۱۳:۳۰
Stranraer
۱
۱
Larne
Finished
۱۶:۳۰
Brechin City
۰
۲
Dundee United FC
Finished
۱۶:۳۰
Crusaders FC
۰
۲
Derry City
Finished
۱۷:۳۰
Primorje Ajdovscina
۰
۰
FC Koper
inprogress
۱۹:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۱
۱
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۱:۰۰
PFC Montana 1921
۲
۲
PFC CSKA-Sofia II
Finished
۱۱:۳۰
FK Samorin
۰
۳
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۲:۳۰
FC Vaduz
۴
۲
SC Kriens
Finished
۱۵:۳۰
FC Nenzing
۰
۳
SC Rheindorf Altach
Finished
۱۷:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۱
۰
KF Ballkani
inprogress
۱۸:۳۰
Pfc Pirin Blagoevgrad
۰
۴
Levski Krumovgrad
inprogress
۱۸:۳۰
Septemvri Sofia
۰
۰
Strumska Slava
inprogress
۱۹:۳۰
PFC Levski Sofia
۱
۰
PFC Spartak Pleven
inprogress
۱۹:۳۰
New Zealand
Northern Premier League
Western Springs AFC
۴
۲
Manurewa AFC
Finished
۰۹:۰۰
Auckland United FC
۴
۲
Tauranga City United
Finished
۰۶:۳۰
Eastern Suburbs Auckland AFC
۱
۰
Auckland City
Finished
۰۶:۳۰
East Coast Bays
۱
۳
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۲
۱
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۸:۳۰
Brazil
Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
-
-
Guarani FC De Campinas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Operario PR
-
-
Botafogo SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Poland
IV Liga
Zabkovia Zabki
۲
۳
KTS Weszlo
inprogress
۱۸:۳۰
MKS Huragan Pobiedziska
۲
۲
Victoria Wrzesnia
Finished
۱۷:۳۰
KS Raszyn
۲
۳
Ursus Warsawa
inprogress
۱۸:۳۰
Polonia Chodziez
۴
۰
LKS Goluchow
Finished
۱۲:۳۰
LKS Orzel Ryczow
۷
۵
BKS Bochnia
Finished
۱۶:۳۰
LKS Mszczonowianka Mszczonow
۱
۱
KS Blonianka Blonie
inprogress
۱۸:۳۰
Wisla Plock II
۶
۰
MKS Piaseczno
inprogress
۱۸:۳۰
Powisle Dzierzgon
۲
۱
LKS Pogon Lebork
Finished
۱۶:۳۰
Gedania Gdansk II
۳
۴
Radunia Stezyca II
Finished
۱۶:۳۰
LKS Jawiszowice
۰
۰
Niwa Nowa Wies
inprogress
۱۹:۳۰
Tarnovia Tarnowo Podgorne
۷
۵
Jarota Jarocin
Finished
۱۷:۳۰
Jaguar Gdansk
۳
۱
Start Miastko
Finished
۱۶:۳۰
Uzbekistan
Super League
PFK Dinamo Samarkand
۱
۱
Andijan
inprogress
۱۸:۳۰
Lokomotiv Tashkent FK
۱
۲
Sogdiyona Jizzax
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
1. Division
Sogndal IL
۲
۰
Kongsvinger IL
inprogress
۱۸:۳۰
Uruguay
Segunda Division
La Luz
۱
۲
CSyD Cooper
Finished
۱۶:۳۰
Montevideo City Torque
۰
۱
Cerrito CS
Finished
۰۲:۳۰
Uruguay Montevideo
-
-
CA Rentistas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sud America
-
-
Tacuarembo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Croydon Kings Reserves
۴
۴
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Adelaide Comets Reserves
۱
۱
White City Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide City Reserves
۴
۰
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Adelaide Olympic FC Reserves
۳
۲
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۹:۴۵
South Adelaide Reserves
۱
۳
Campbelltown Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Singapore
Premier League
Brunei Dpmm FC
۳
۳
Geylang United FC
Finished
۱۵:۴۵
Young Lions
۳
۲
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۳:۳۰
China
League 2
Shanghai Harbor Reserves
۱
۰
Guangxi Lanhang
Finished
۱۱:۳۰
Dalian Kuncheng
۲
۰
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۱۴:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۲
۰
Quanzhou Yassin
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۳
۴
Canberra Croatia U23
Finished
۰۵:۴۵
Cooma Tigers U23
۲
۱
Monaro Panthers U23
Finished
۰۶:۳۰
New Zealand
Central Premier League
Western Suburbs
۰
۱
Wellington Olympic
Finished
۰۶:۰۰
Petone
۲
۲
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۶:۳۰
Miramar Rangers
۵
۰
Island Bay United
Finished
۰۶:۰۰
North Wellington AFC
۳
۱
Stop Out Sports Club
Finished
۰۷:۳۰
New Zealand
Southern Premier League
Cashmere Technical
۲
۰
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
Universities of Canterbury
۰
۳
Ferrymead Bays
Finished
۰۶:۱۵
Nomads United
۱
۲
Christchurch United
Finished
۰۶:۱۵
Selwyn United
۲
۵
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Floreat Athena
۰
۱
Perth Glory NPL
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۳
۱
Fremantle City FC
Finished
۱۰:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۱
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Stirling Macedonia FC
۳
۱
Perth
Finished
۱۲:۳۰
Balcatta
۱
۳
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Western Knights SC
۱
۱
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Panevezys
۲
۰
DFK Dainava Alytus
inprogress
۱۹:۳۰
FK Transinvest
۳
۰
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۷:۳۰
Philippines
PFL
Philippine Air Force
۱
۲
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Maharlika
۰
۳
Stallion FC
Finished
۱۳:۱۵
United City FC
۳
۰
Mendiola FC
Finished
۱۶:۰۰
Kaya FC
۶
۰
Philippine Army FC
Finished
۱۰:۳۰
Norway
3. Division avd. 6
Ham Kam B
۲
۴
Honefoss BK
inprogress
۱۸:۳۰
FK Fyllingsdalen
۰
۰
Harstad IL
inprogress
۱۹:۴۵
SK Sprint-Jeloy
۱
۱
Ulfstind
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL ACT
O'Connor Knights SC
۲
۴
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۳۰
Cooma Tigers
۴
۰
Monaro Panthers FC
Finished
۰۸:۳۰
Japan
Japan Football League
Tokyo Musashino United FC
۰
۲
Honda F.C.
Finished
۰۷:۳۰
Tochigi City
۳
۱
Sony Sendai
inprogress
۱۱:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۴
Kochi United SC
Finished
۰۷:۳۰
Reinmeer Aomori
-
-
Verspah Oita
Finished
۰۷:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
FC Minsk
۰
۲
Arsenal Dzyarzhynsk
inprogress
۱۸:۳۰
Naftan Novopolotsk
۰
۱
Slavia Mozyr
Finished
۱۶:۳۰
BATE Borisov
-
-
Dinamo Brest
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Australia
Victoria Premier League 2
Boroondara Carey Eagles
۴
۳
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۳
۲
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NPL New South Wales
St George City FA
۳
۴
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۴۵
Marconi Stallions
۳
۳
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۲:۳۰
Hills United FC
۰
۲
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۲:۳۰
Sydney Olympic FC
۰
۰
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۰:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
FK Haugesund II
۷
۵
Stord Sunnhordland FK
Finished
۱۵:۳۰
Bjarg
۳
۰
Fana IL Nesttun
Finished
۱۵:۳۰
IL Sandviken
۲
۰
Loddefjord
Finished
۱۶:۳۰
Foerde
۲
۱
Ardal
Finished
۱۶:۳۰
Askoy FK
۳
۲
Floro SK
Finished
۱۶:۳۰
Uruguay
Segunda B Nacional
CA Bella Vista
۲
۱
Sportivo Bella Italia
Finished
۱۷:۳۰
Salus
۰
۰
CD Parque del Plata
Finished
۱۷:۳۰
Spain
Regional League
CD Vera
۰
۱
UD Playas de Sotavento
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL Victoria Women
Essendon Royals (W)
۲
۰
Heidelberg United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Alamein FC (W)
۱
۵
South Melbourne (W)
Finished
۰۸:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۵
۰
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bulleen Lions (W)
۶
۲
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۳
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۹:۳۰
Malaysia
Super League
Kuching City FC
۱
۱
Terengganu
Finished
۱۵:۴۵
Penang FC
۰
۱
Kedah
Finished
۱۶:۳۰
Johor Darul Takzim FC
۳
۰
Pahang
Finished
۱۳:۰۰
Germany
Verbandsliga
SV Grun-Weiss Lubben
۲
۳
SG Union Klosterfelde
Finished
۱۶:۳۰
Oranienburger
۱
۲
Petershagen-Eggersdorf
Finished
۱۶:۳۰
TSG Einheit Bernau
۳
۲
TuS Sachsenhausen 1896
Finished
۱۶:۳۰
FV Preussen Eberswalde
۰
۲
FC Concordia Buckow
Finished
۱۶:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Karbala FC
۲
۱
Al-Karkh
Finished
۱۷:۱۵
Naft Al-Wasat
۰
۰
AL Zawraa SC
inprogress
۲۰:۰۰
Amanat Baghdad SC
۰
۰
Al Kahraba Club
inprogress
۲۰:۰۰
Naft Al-Basra SC
۰
۰
Al Qasim SC
inprogress
۲۰:۰۰
Al-Hudood Sports Club
۲
۱
Al Minaa
Finished
۱۷:۳۰
Uruguay
Primera Division
Deportivo Maldonado
۱
۱
Centro Atletico Fenix
inprogress
۱۹:۰۰
Racing Club de Montevideo
-
-
Defensor Sporting
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Cerro
۰
۰
Danubio
Finished
۱۶:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Pyeongchang United
۱
۰
Sejong Vanesse
Finished
۱۳:۳۰
Jinju Citizen FC
۱
۳
Namyangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Jeonbuk Motors II
۳
۱
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۰:۳۰
Chile
Primera Division Women
Deportes Antofagasta (W)
۰
۱
Union Espanola (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Deportes Iquique (W)
-
-
Coquimbo Unido (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
North Lakes United
۵
۴
Samford Rangers FC
Finished
۱۱:۳۰
Taringa Rovers
۲
۴
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
Grange Thistle SC
۴
۳
North Star
Finished
۱۳:۳۰
Ireland
U20 League
Shamrock Rovers U20
۲
۱
Sligo Rovers U20
Finished
۱۷:۳۰
Shelbourne U20
۶
۲
Bray Wanderers U20
Finished
۱۶:۳۰
Drogheda United U20
۲
۲
Finn Harps U20
Finished
۱۷:۰۰
Waterford FC U20
۰
۲
Kerry FC U20
Finished
۱۶:۳۰
Derry City U20
۴
۲
Dundalk U20
Finished
۱۶:۳۰
Cobh Ramblers U20
۰
۲
Wexford FC U20
Finished
۱۷:۳۰
Longford Town U20
۴
۲
Athlone Town U20
Finished
۱۴:۳۰
Galway United U20
۳
۴
Bohemians Dublin U20
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Victoria
Heidelberg United
۰
۰
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۹:۳۰
Green Gully Cavaliers SC
۴
۲
Oakleigh Cannons
Finished
۰۶:۳۰
Dandenong Thunder SC
۱
۰
Dandenong City
Finished
۱۲:۳۰
Avondale FC
۵
۱
Manningham United Blues
Finished
۰۸:۳۰
Japan
Regional League
Porvenir Asuka
۱
۰
Hannan University
Finished
۰۷:۳۰
Cento Cuore Harima
۱
۱
FC AWJ
Finished
۱۳:۰۰
Nippon Steel Oita
۰
۵
J-Lease FC
Finished
۰۹:۰۰
Itazuke FC
۰
۳
Veroskronos Tsuno
Finished
۰۶:۳۰
Kaiho Bank SC
۰
۳
FC Nobeoka Agata
Finished
۰۹:۳۰
Brew Kashima
۵
۳
KMG Holdings
Finished
۰۶:۳۰
Toho Titanium
۰
۴
Vonds Ichihara
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Bankstown City Lions
۱
۲
Bulls FC Academy
Finished
۰۸:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
Central Coast United
۱
۰
Western Rage FC
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams
۱
۳
SD Raiders FC
Finished
۱۲:۳۰
Northern Tigers
۰
۰
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۰:۰۰
Gladesville Ryde Magic
۲
۰
Hurstville ZFC
Finished
۱۰:۳۰
Rydalmere Lions
۰
۶
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
Inter Lions FC
۱
۴
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۲:۳۰
Camden Tigers SC
۱
۴
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۳
۰
Hawkesbury City SC
Finished
۱۲:۳۰
Fraser Park
۰
۰
Mounties Wanderers
Cancelled
۱۰:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Lake Macquarie City FC
۰
۱
New Lambton
Finished
۰۹:۳۰
Valentine Phoenix
۱
۱
Cooks Hill United
Finished
۱۰:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۲
۷
Maitland
Finished
۰۸:۰۰
Republic of Korea
K3 League
Gyeongju Korea H&N Power
۱
۰
Daejeon Korail
Finished
۱۲:۰۰
Yeoju Citizen FC
۲
۱
Daegu FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Ulsan Citizen
۲
۲
Pocheon Citizens FC
Finished
۱۳:۳۰
Mokpo City
۳
۱
Yangpyeong FC
Finished
۱۳:۳۰
Bhutan
Premier League
Tsirang
۲
۲
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
Macao
Elite League
Monte Carlo
۱
۲
University of Macau
Finished
۱۴:۳۰
Gala
۱
۰
Sporting Macau
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
I Lyga
Tauras Taurage
۴
۰
BFA Vilnius
inprogress
۱۸:۳۰
FK Riteriai
۲
۱
BE1 NFA
inprogress
۱۸:۳۰
FA Siauliai B
۰
۱
FK Ekranas
inprogress
۱۹:۳۰
Kenya
Super League
Mara Sugar FC
۱
۰
Mathare United
Finished
۱۴:۳۰
Nairobi United
۱
۰
Migori Youth
Finished
۱۴:۳۰
Darajani Gogo
۰
۱
Mombasa Elite
Finished
۱۴:۳۰
Kajiado
۱
۱
Luanda Villa SC
Finished
۱۴:۳۰
Kisumu All Stars
۱
۳
Mully Children Family
Finished
۱۴:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
West Adelaide Reserves
۳
۵
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Salisbury Utd Reserves
۱
۳
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Playford City Patriots Reserves
۳
۰
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۱
۱
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Fulham United Reserves
۰
۷
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Torrens Birkalla Reserves
۲
۰
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Kazakhstan
Premier League
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۰
۱
FC Astana
Finished
۱۶:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
۱
۲
Kaisar Kyzylorda
Finished
۱۶:۳۰
Faroe Islands
1. Deild
B71 Sandur
۱
۲
FC Hoyvik
Finished
۱۷:۳۰
HB Torshavn II
۰
۱
B36 Torshavn II
inprogress
۱۹:۳۰
Klaksvik II
۰
۳
Vikingur Gota II
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
U20 Championship
Godoy Cruz U20
۱
۱
Sarmiento U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente U20
۴
۱
Central Cordoba SE U20
Finished
۱۵:۳۰
Union de Santa Fe U20
۴
۱
Deportivo Camioneros U20
Finished
۱۵:۳۰
Atletico Tucuman U20
۰
۲
CA Talleres de Cordoba U20
Finished
۱۵:۳۰
Barracas Central U20
۱
۰
CA Tigre U20
Finished
۱۵:۳۰
San Lorenzo U20
۳
۱
Rosario Central U20
Finished
۱۵:۳۰
Belgrano U20
۳
۱
Boca Juniors U20
Finished
۱۵:۳۰
Gimnasia LP U20
۱
۱
CA Huracan U20
Finished
۱۵:۳۰
Newell's Old Boys U20
۳
۰
Independiente Rivadavia U20
Finished
۱۵:۳۰
Velez Sarsfield U20
۴
۱
Estudiantes LP U20
Finished
۱۵:۳۰
Lanus U20
۰
۱
Argentinos Jrs U20
Finished
۱۵:۳۰
River Plate U20
۳
۰
Banfield U20
Finished
۱۵:۳۰
Gimnasia y Esgrima La Plata U20
۱
۱
CA Huracan U20
Finished
۱۵:۳۰
Union de Santa Fe U20
۰
۱
Racing Avellaneda U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente Avellaneda U20
۴
۱
Central Cordoba SE U20
Finished
۱۵:۳۰
Norway
2. Division Avd. 1
FK Eik Tonsberg
۱
۱
FK Arendal
Finished
۱۶:۳۰
Brann 2
۱
۲
Notodden FK
Finished
۱۵:۳۰
Iceland
1. Deild
Thor Akureyri
۰
۰
Leiknir Reykjavik
inprogress
۱۹:۳۰
UMF Grindavik
۰
۰
Dalvik/Reynir
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Ready
۳
۲
Spjelkavik
Finished
۱۶:۳۰
Gjelleraasen
۰
۳
Bjorkelangen
Finished
۱۵:۳۰
Funnefoss/Vormsund
۰
۳
Lorenskog IF
Finished
۱۶:۳۰
Hodd IL II
۰
۰
Skedsmo
inprogress
۲۰:۰۰
Ethiopia
Premier League
Sidama Bunna
۱
۳
Defence Force FC
inprogress
۱۸:۳۰
Ethiopian Medhin
۱
۲
Ethiopia Bunna
Finished
۱۵:۳۰
Norway
Toppserien Women
Lyn Fotball (W)
۱
۰
Asane Fotball (W)
Finished
۱۴:۳۰
Rosenborg BK (W)
۱
۲
Valerenga (W)
Finished
۱۴:۱۵
SK Brann (W)
۵
۱
Arna-Bjørnar (W)
Finished
۱۴:۳۰
Stabaek IF (W)
۰
۱
Lillestrom LSK Kvinner (W)
Finished
۱۴:۳۰
Roa (W)
۲
۱
Kolbotn (W)
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Hills United FC U20
۱
۲
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Rydalmere Lions U20
۱
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Inter Lions U20
۲
۲
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions U20
۱
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۰:۳۰
St George City FA U20
۳
۴
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Northern Tigers U20
۰
۰
Dulwich Hill U20
Cancelled
۱۰:۰۰
Macarthur Rams U20
۲
۱
SD Raiders U20
Finished
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۰
۰
Dunbar Rovers U20
Cancelled
۱۰:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Queensland Lions U23
۴
۲
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۵:۴۵
Gold Coast Knights U23
۲
۰
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۰۰
Peninsula Power U23
۴
۰
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۴۵
Redlands United U23
۱
۷
Brisbane City U23
Finished
۰۹:۱۵
Australia
Capital Territory NPL 2
Canberra Juventus
۱
۱
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC
۱
۲
Belconnen United
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۱
۱
Brindabella Blues FC
Finished
۰۶:۰۰
Canberra White Eagles FC
۱
۱
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Brazil
Matogrossense U20
Acao U20
۰
۱
Mixto EC U20
Finished
۱۷:۰۰
Australia
Western Australia State League 1 Reserves
Subiaco Reserves
۱
۴
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Joondalup United Reserves
۰
۱
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۲
۰
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۱
۰
Murdoch University Melville FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۴
۱
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gosnells City Reserves
۱
۵
UWA-Nedlands FC Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Australia
South Australia State League 1
Salisbury United
۲
۱
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Vipers
۲
۰
Adelaide Blue Eagles
Finished
۰۹:۳۰
Fulham United FC
۳
۰
Sturt Lions
Finished
۰۹:۰۰
West Adelaide
۱
۲
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۱
۰
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۰۰
Australia
Queensland Premier League
Capalaba
۵
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۴۵
Eastern Suburbs
۷
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۲:۳۰
Latvia
Virsliga
SC Grobinas
۰
۶
Riga FC
Finished
۱۴:۳۰
South Africa
Championship Women
Royal AM FC (W)
۰
۰
Durban Ladies FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Mamelodi Sundowns (W)
۱
۰
University of Fort Hare (W)
Finished
۱۴:۳۰
Johannesburg Uni (W)
۱
۰
City Lads FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Lindelani FC (W)
۰
۴
JVW FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Jordan
League Women
Al Isteklal (W)
۲
۰
Al Naser (W)
Finished
۱۷:۳۰
Peru
Reserve League
Universitario de Deportes Reserves
۱
۱
Carlos Manucci Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Union Comercio Reserves
۰
۰
Atletico Grau Reserves
Interrupted
۱۹:۰۰
Mongolia
Premier League
Deren
۱
۱
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۴:۴۵
Khoromkhon Klub
۲
۶
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۱:۴۵
Norway
2. Division Avd. 2
Strindheim IL
۱
۲
Kjelsas Oslo
Finished
۱۵:۳۰
Eidsvold TF
۲
۱
Strommen IF
Finished
۱۵:۳۰
Stjordals Blink
۰
۰
Skeid Oslo
Finished
۱۵:۰۰
Grorud
۵
۲
Follo Fotball Ski
Finished
۱۵:۳۰
Tromsdalen UIL
۱
۱
Ullensaker Kisa IL
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Cearense U20
Ceara U20
۸
۰
АЕ Tiradentes U20
Finished
۱۶:۰۰
Argentina
Primera Nacional
CA Defensores de Belgrano
-
-
Gimnasia Mendoza
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA San Miguel
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Almagro
-
-
Nueva Chicago
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Tristan Suarez
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Madryn
-
-
Estudiantes Rio Cuarto
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Temperley
-
-
Quilmes Atletico Club
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Brown de Adrogue
-
-
Deportivo Moron
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Copa Paulista
EC XV de Novembro (Piracicaba)
-
-
Rio Claro SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portuguesa Desportos
-
-
Oeste Itapolis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Capivariano SP
-
-
Rio Branco SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Red Bull Bragantino II
-
-
EC Sao Bento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AD São Caetano do Sul
-
-
Juventus SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Verdal
۲
۲
Orkla
Finished
۱۶:۳۰
Trygg/Lade
۵
۰
Lillestrom 2
Finished
۱۴:۳۰
Rana FK
۰
۲
Surnadal
Finished
۱۴:۰۰
Norway
3. Division avd. 2
Sandefjord 2
۰
۲
Pors Grenland
Finished
۱۵:۳۰
Mandalskameratene
۲
۳
IF Fram Larvik
Finished
۱۷:۳۰
Vigor
۱
۶
Madla
Finished
۱۶:۳۰
Odds Ballklubb II
۲
۳
Vindbjart FK Vennesla
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
South Melbourne U23
۱
۳
Altona Magic U23
Finished
۰۷:۳۰
Heidelberg Utd U23
۳
۴
Port Melbourne U23
Finished
۱۱:۴۵
Avondale U23
۴
۲
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۵:۳۰
Green Gully U23
۲
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۹:۰۰
Dandenong Thunder U23
۱
۶
Dandenong City U23
Finished
۱۰:۰۰
Australia
Tasmania Championship
New Town Eagles
۲
۱
Hobart United
Finished
۰۸:۰۰
Hobart City Beachside FC
۰
۲
Taroona
Finished
۰۸:۰۰
Australia
Victoria State League 1
Malvern City
۳
۰
Springvale White Eagles
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Kingsley Westside FC
۳
۴
Murdoch University Melville
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۰
۱
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۱
۱
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Gosnells City
۰
۳
UWA Nedlands
Finished
۰۸:۳۰
Rockingham City
۰
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Queensland Premier League 3
Redcliffe Dolphins
۱
۲
University of Queensland
Finished
۱۱:۳۰
Tweed United Gold
۱
۱
Runaway Bay Green
Finished
۰۹:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۱
۱
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
Centenary Stormers
۰
۴
Virginia United
Finished
۱۱:۳۰
North Brisbane
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۱:۳۰
Norway
3. Division avd. 3
Nordstrand
۴
۱
Askollen
Finished
۱۶:۳۰
Asker Fotball
۲
۱
Flint
Finished
۱۵:۳۰
Gamle Oslo
۲
۰
Sarpsborg 08 2
Finished
۱۵:۳۰
Frigg
۶
۰
KFUM 2
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
1. Deild Women
IBV Vestmannaeyjar (W)
۱
۰
UMF Selfoss (W)
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Tasmania National Premier League U21
Launceston City U21
۴
۰
Kingborough Lions U21
Finished
۰۸:۰۰
Australia
Northern NSW Reserves League
Adamstown Rosebud Reserves
۳
۱
Maitland FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Lake Macquarie City Reserves
۱
۰
New Lambton Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Valentine Phoenix Reserves
۰
۱
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۸:۰۰
Australia
NPL Queensland
Redlands United
۰
۲
Brisbane City
Finished
۱۱:۳۰
Queensland Lions SC
۴
۰
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۱۵
Brisbane Wynnum Wolves FC
۲
۳
Brisbane Roar U23
Finished
۱۱:۴۵
Peninsula Power
۲
۱
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۳۰
Brazil
Paranaense U20
Athletico Paranaense U20
۸
۰
Parana Clube U20
Finished
۱۶:۳۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Herentals FC
۱
۲
Ngezi Platinum
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۱
۲
Telone FC
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Avai U20
۳
۱
Nacao Esportes U20
Finished
۱۷:۰۰
Brazil
Serie D
Manauara EC AM
-
-
Manaus FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Nova Iguacu FC
-
-
Itabuna BA
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Santo Andre
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Novo Hamburgo
-
-
Cianorte PR
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Pouso Alegre
-
-
Maringa PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ethiopia
Premier League Women
Sidama Bunna (W)
۲
۳
Bole Sub City (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ethiopia Nigd Bank (W)
۶
۰
Adama Ketema (W)
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Carioca U20
Audax Rio RJ U20
۱
۳
Flamengo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Madureira RJ U20
۲
۲
Fluminense RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Croatia
Croatia Cup Women
ZNK Osijek (W)
۰
۱
Dinamo Maksimir (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
U19 Elite League
Valerenga U19
۱
۱
Drobak/Frogn U19
Finished
۱۴:۳۰
Taiwan
Mulan League Women
Hualian (W)
۰
۱
Taoyuan Mars FC (W)
Finished
۱۱:۰۰
New Taipei Hang Yuen (W)
۱
۰
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۱:۳۰
Kaohsiung Attackers FC (W)
۱
۱
Taichung Blue Whale (W)
Finished
۱۴:۰۰
Australia
NPL Tasmania
Launceston City
۱
۳
Kingborough Lions
Finished
۱۰:۱۵
Launceston United
۱
۳
Clarence Zebras
Finished
۱۰:۰۰
Devonport City
۲
۰
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Australia
NPL Western Australia U20
Armadale U20
۵
۱
Fremantle City FC U20
Finished
۰۸:۳۰
Stirling Macedonia U20
۰
۱
Perth U20
Finished
۱۰:۳۰
Western Knights U20
۰
۳
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۰
۲
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۳
۴
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Eastern Suburbs U23
۲
۵
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۰:۱۵
Capalaba U23
۵
۰
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۳۰
Paraguay
U19 League
General Caballero JLM U19
۰
۰
Sportivo Luqueno U19
inprogress
۱۹:۰۰
Sol de America U19
۰
۲
Cerro Porteño U19
Finished
۱۵:۰۰
Sportivo Ameliano U19
۰
۱
Sportivo Trinidense U19
inprogress
۱۹:۰۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Comunicaciones de Bueno Aires
۰
۰
Excursionistas
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Catarinense 2
Guarani de Palhoca
-
-
Metropolitano SC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Cruzeiro EC U20
۴
۰
Contagem U20
Finished
۱۶:۰۰
Coimbra EC U20
۰
۱
Atletico Mineiro U20
Finished
۱۵:۳۰
Santarritense U20
۱
۰
Ipatinga FC U20
Finished
۱۶:۳۰
Japan
Nadeshiko League 2 Women
Veertien Mie (W)
۰
۴
Okayama Yunogo Belle (W)
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League Women
New Lambton FC (W)
۶
۰
Broadmeadow Magic (W)
Finished
۰۹:۳۰
Adamstown Rosebud (W)
۲
۳
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League Women
Robina City FC (W)
۲
۱
Capalaba (W)
Finished
۰۹:۳۰
Moreton City Excelsior (W)
۱
۲
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۲:۳۰
Logan Lightning (W)
۱
۱
North Lakes (W)
Finished
۱۰:۴۵
Myanmar
U20 League
Yadanarbon FC U20
۰
۲
Rakhine United U20
Finished
۱۲:۳۰
Dagon Star United U20
۰
۰
ISPE U20
Finished
۱۲:۳۰
Thitsar Arman U20
۰
۰
Shan United U20
Finished
۱۲:۳۰
Thailand
League 1 Women
Chonburi Sports School (W)
۰
۵
BG College of Asian Scholars (W)
Finished
۱۳:۳۰
Norway
1. Division Women
Fortuna Aalesund (W)
۱
۰
Tromso 2020 (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Viking FK (W)
۱
۲
Avaldsnes (W)
Finished
۱۶:۳۰
Iceland
3. Deild
KV Vesturbaejar
۲
۵
Vaengir Jupiters
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Mineiro 2
Betim FC
-
-
Tupi MG
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Garuda FC
۰
۳
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۰:۰۰
Port Darwin FC
۱
۱
Casuarina FC
Finished
۱۴:۰۰
Brazil
Serie C
Tombense MG
-
-
Floresta EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Carioca 2
Serrano RJ
-
-
Marica RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Duque de Caxias
-
-
America RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Gambia
GFA 1st Division
Bombada FC
۰
۰
Marimoo
inprogress
۲۰:۰۰
Brikama United FC
۰
۰
BST Galaxy
inprogress
۲۰:۰۰
Australia
Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۶
۰
Taroona (W)
Finished
۰۵:۳۰
Devonport Strikers (W)
۸
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۵:۳۰
South Hobart (W)
۲
۱
Glenorchy Knights (W)
Finished
۰۷:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۰
۶
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۳۰
Football Queensland QAS (W)
۰
۲
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Lithuania
II Lyga
Fortuna Kaunas
۰
۷
FK Viltis Vilnius
Finished
۱۲:۳۰
FM Klaipedos
۰
۳
Vilnius FK Zalgiris II
Finished
۱۴:۳۰
FK Saned
۲
۶
Dainava II
Finished
۱۳:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
UNSAAC (W)
۰
۰
Biavo FC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Carlos Mannucci (W)
۰
۰
Defensores Del Ilucan (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Chile
Copa Chile
Copiapo
۰
۰
Cobresal Salvador
inprogress
۲۰:۰۰
Puerto Montt
-
-
Deportes Temuco
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Spain
Tercera Division
Jove Espanol
-
-
Xerez Deportivo FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
South America
Copa America Group A
Peru
۰
۰
Chile
Finished
۰۳:۳۰
Republic of Korea
K-League 2
FC Anyang
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۰۰
Suwon Samsung Bluewings
۳
۰
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۴:۰۰
Chungnam Asan
۴
۰
Gyeongnam FC
Finished
۱۳:۳۰
Mali
League Women
AS Mande (W)
۰
۰
Amazones C5 (W)
inprogress
۲۰:۰۰
AS Police Bamako (W)
۰
۰
USFAS (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Portuguesa Santista SP U20
-
-
Palmeiras U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Porto Vitoria
-
-
Desportivo Ferroviaria
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Tajikistan
Vysshaya Liga
FC Vakhsh
۴
۲
Khosilot Parkhar
Finished
۱۶:۰۰
Belarus
1. Division
Shakhtyor Soligorsk Reserves
۲
۵
FC Belshina Bobruisk
inprogress
۱۸:۳۰
Energetik-BGU
۲
۵
Maxline Vitebsk
Finished
۱۶:۳۰
FK Lokomotiv Gomel
۳
۲
BFF Academy Minsk U17
Finished
۱۶:۳۰
Ostrovets
۳
۰
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Dinamo Minsk Reserves
-
-
Kommunalnik Slonim
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
United States
USL Women
North Carolina Courage (W)
۱
۰
FC Carolinas (W)
Finished
۰۱:۳۰
Kings Hammer FC (W)
۱
۱
Indy Eleven (W)
Finished
۰۲:۳۰
Lexington SC (W)
۲
۲
Racing Louisville FC II (W)
Finished
۰۲:۳۰
River Light SC (W)
۳
۱
Rochester FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Brazil
Paranaense 2
Parana Clube
۶
۲
Gremio Maringa
Finished
۰۳:۰۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Trafalgar Southstars
۰
۵
Flow 4G Cayon Rockets
Finished
۰۳:۳۰
Russia
Premier League Women
Zvezda 2005 Perm (W)
۱
۱
FK Krylya Sovetov Samara (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ryazan (W)
۰
۱
Yenisey Krasnoyarsk (W)
Finished
۱۶:۳۰
China
Super League Women
Hainan Qiongzhong (W)
-
-
Henan Jianye (W)
Finished
۱۵:۰۵
Shaanxi Changan Athletic (W)
۰
۲
Wuhan Chegu Jiangda (W)
Finished
۱۵:۰۵
Yongchuan Chashan (W)
۰
۱
Shanghai Shengli (W)
Finished
۱۵:۰۵
Iceland
5. Deild
IB Uppsveitir
۰
۱
Hordur Isafjordur
Finished
۱۶:۳۰
Bolivia
Copa Simon Bolivar
Escuela Enrique Happ
۰
۰
Millonarios FC
inprogress
۱۹:۳۰